Kropla wody i krwi łączy

Kilkudziesięciu pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie oddało krew w ramach akcji zorganizowanej przez MPWiK wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.


Pracownicy MPWiK we wtorek, 11 grudnia oddawali krew bezpośrednio w siedzibie swojej firmy przy al. J. Piłsudskiego. Niektórzy z nich to doświadczeni, wieloletni dawcy krwi,, ale wiele osób oddało krew po raz pierwszy. – Jestem bardzo dumny z naszych pracowników, którzy sami wyszli z tak szczytną inicjatywą. Chciałbym, żeby akcja krwiodawstwa na stałe wpisała się w nasz kalendarz – podkreślał Sławomir Matyjaszczyk, prezes zarządu MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie. (EM.K.)

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zaprasza wszystkich lublinian do udziału w terenowych akcjach poboru krwi. W Lublinie krew i jej składniki można oddać 17 grudnia w ambulansie na placu Zamkowym (w godzinach 10.00 – 14.00) oraz 19 grudnia na terenie Politechnice Lubelskiej – ul. Nadbystrzycka 38 D (8.30 – 14.00).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here