Krwawy bandzior ze Śródmieścia

Na ławie oskarżonych chełmskiego sądu zasiądzie niebawem Sebastian D. W biały dzień bandzior zaatakował na ulicy nowego partnera swojej eksdziewczyny i poharatał chłopakowi twarz śrubokrętem.

Akt oskarżenia przeciwko Sebastianowi D. z Chełma (25 lat) prokuratura skierowała już do sądu. Jak wynika z zebranych materiałów, do napaści, motywem której była zemsta, doszło w grudniowe popołudnie (11.12.2021 roku, około godz. 13). Bandyta zobaczył idącego ul. Mickiewicza chłopaka, który odbił mu dziewczynę i zaatakował 23-latka śrubokrętem, który nosił w kieszeni. Rozciął chłopakowi usta – górną wargę w kierunku nosa i dolną do brody – żeby ten nie mógł już więcej całować jego byłej partnerki.

Krwawiący 23-latek zdołał wyrwać się i uciec, prosząc o pomoc przypadkową osobę. Świadek zadzwonił po pogotowie, a karetka zabrała rannego do szpitala, gdzie założono chłopakowi szwy. Zaraz potem okaleczony zgłosił się do Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. Następnego dnia kryminalni zatrzymali sprawcę w jego mieszkaniu (szybko okazało się, że D. był już notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wolności oraz mieniu). Ukrywał się w szafie pod ubraniami.

Za uszkodzenie ciała bandycie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Na proces poczeka w areszcie. Jednym z dowodów w sprawie będzie zabezpieczony przez policję śrubokręt, którym posługiwał się sprawca. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here