Kryminalni wpadli na kawę

30-latek z Lublina, poszukiwany na podstawie dwóch europejskich nakazów aresztowania i listu gończego wydanego przez polski sąd, został zatrzymany pod granicą niemiecką. Ukrywał się od dwóch lat. Wytropili go lubelscy kryminalni.

– Mężczyzna został zatrzymany podczas picia porannej kawy. Kompletnie nie spodziewał się wizyty policjantów, gdy w ubiegły wtorek, punktualnie o godzinie 6. rano operacyjni z IV Komisariatu oraz kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zapukali do jednego z domów w powiecie kościańskim (województwo wielkopolskie) – mówi komisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP Lublin.

– Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, iż może tam przebywać poszukiwany od blisko 2 lat mieszkaniec Lublina. Za mężczyzną wydano list gończy oraz dwa Europejskie Nakazy Aresztowania. 30-latek poszukiwany był przez holenderski wymiar sprawiedliwości za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu oraz przez polską Policję za oszustwo i paserstwo.Oderwany od porannej kawy 30-latek trafił wprost do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące. (l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here