Kto może, niech klika

Lublinianki Aneta Głos i Katarzyna Maria Żebrowska walczą o tytuł najlepszej położnej w kraju. Trzymamy kciuki

Dwie lublinianki znalazły się w gronie nominowanych do tytułu „Położna ma medal”. Najlepszą polską położną wybiorą pacjentki, kobiety w ciąży, młode mamy i ich rodziny w głosowaniu internetowym. Zachęcamy do głosowania na nasze kandydatki.

Jak to zrobić? Bardzo prosto. Trzeba wejść na stronę poloznanamedal.info/kandydatki, odnaleźć na liście nominowanych z danego województwa swoją kandydatkę i oddać na nią swój głos wpisując swój numer telefonu i adres e-mail oraz akceptując Regulamin i Politykę Prywatności. Głosowanie potrwa do 31 grudnia, a zwyciężczynię poznamy na początku przyszłego roku.

każdego województwa o tytuł powalczy pięć położonych, które dostały najwięcej zgłoszeń od pacjentek. Z lubelskiego w tym gronie są dwie lublinianki Aneta Głos (NZOZ Familia, ul. Juranda 9 w Lublinie), Katarzyna Maria Żebrowska (POZ, ul. Langiewicza 6 Lublin). Choć jak twierdzi Janina Frączek, położna z Krosna, laureatka ostatniej edycji konkursu, „już sama nominacja to ogromne wyróżnienie, nie mówiąc o każdym oddanym głosie”, to mamy nadzieję, że panie położne z Lublina głosów zbiorą najwięcej ze wszystkich kandydatek.

Ogólnopolski konkurs „Położna na medal” organizowany jest po raz siódmy. Jego celem jest wyłonienie najlepszych położonych w każdym województwie i w kraju, czyli takich, które wyróżniają się wyjątkową empatią, troskliwością i opiekuńczością, bezcennym doświadczeniem i każdego dnia sprawiają, że kobiety i ich rodziny wierzą, że dadzą sobie ze wszystkim radę. RD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here