Kto zgubił betoniarkę?

Leży tak od wakacji i straszy. W Chorupniku przy skrzyżowaniu drogi powiatowej z wojewódzką zalega tzw. „gruszka” od betoniarki.

Fragment betoniarki leży przy drodze powiatowej w Chorupniku od kilku miesięcy. „Gruszkę” zgubiła jedna z ciężarówek, która wyłożyła się na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką. – Jeżdżę tędy przynamniej raz w tygodniu – mówi nam nasz stały Czytelnik z gminy Gorzków. – Na początku traktowałem ten fragment betoniarki, jako ciekawostkę, byłem pewien, że niedługo zniknie. Mijały jednak tygodnie, miesiące, a ta „gruszka” nadal tam jest.
Kierowcy zwracają uwagę na fakt, że zaczęła się zima, warunki pogodowe w każdej chwili mogą ulec pogorszeniu, zrobi się ślisko. – Tylko czekać, jak jakaś osobówka wpadnie tu w poślizg i rozbije się na tej betoniarce. Jak ktoś tu zginie, to pewnie odpowiedzialnych za tragedię będzie trudno znaleźć – przekonują.
Z prośbą o komentarz w sprawie zwróciliśmy się do starostwa w Krasnymstawie, przy którego drodze „gruszka” leży. Niestety, nikt nie odpisał. (kg)