Kto zmodernizuje amfiteatr?

Tylko dwie chełmskie firmy złożyły oferty do przetargu na modernizację amfiteatru w Kumowej Dolinie. Tak czy owak urzędnicy do inwestycji muszą dołożyć przynajmniej 270 tys. zł.

Oferty złożyły jedynie dwie chełmskie firmy Perfekt i Embud. Pierwsza z nich inwestycję wyceniła na 11 718 489 zł. Oferta drugiej ze spółek jest tańsza o ponad milion złotych i wynosi 10 654 529 zł. Urzędnicy na modernizację amfiteatru w Kumowej Dolinie zamierzają przeznaczyć 10 381 289 zł. Otwarcie ofert miało miejsce we wtorek 6 marca. – Sprawdzamy dokumenty pod względem formalnym i merytorycznym. Nie ukrywam, że zależy nam na tym, by prace w Kumowej Dolinie ruszyły jak najszybciej. Wszystko wskazuje na to, że do inwestycji dołożymy, ale liczyliśmy się, iż tak będzie – mówi Agata Fisz, prezydent Chełma.
Jeśli oferta „Embudu” będzie prawidłowa, urzędnicy do modernizacji amfiteatru dołożą nieco ponad 270 tys. zł. Obie firmy zagwarantowały, że inwestycję ukończą do połowy grudnia br. Obie dały też pięcioletnią gwarancję. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here