Lato chełmskich seniorów

Lato w pełni, a więc słońce, woda, plaża i zieleń. Z tych uroków aktywnie korzystają chełmscy seniorzy. Klub Seniora „Złota Jesień” cyklicznie organizuje spotkania na łonie natury, poza miastem. Celem jest aktywny wypoczynek, zabawa i integracja.

20 lipca klubowicze „Złotej Jesieni” bawili nad zalewem Dębowy Las w Wołkowianach w gminie Żmudź. Wspaniała pogoda, urokliwe miejsce i doskonały humor uczestników sprawiły, że zabawa była wyjątkowa.

– My, ludzie „złotego wieku”, pragniemy w sposób szczególny relaksu i rozrywki na łonie natury wśród życzliwych i serdecznych osób – mówi Irena Dobrzańska, przewodnicząca Klubu „Złota Jesień”. – Wspólna zabawa, gry i konkursy to sprawdzona recepta na dobre samopoczucie i dobrą kondycję psycho-fizyczną, co w naszym wieku jest bardzo ważne. Przy tej okazji serdecznie zapraszam chełmskich seniorów do naszego Klubu, który mieści się przy alei Piłsudskiego 30A. Spotkania odbywają się w pierwszą i trzecią sobotę oraz ostatnią niedzielę miesiąca. Pragnę również gorąco podziękować władzom gminy Żmudź za udostępnienie nam wspaniałej bazy nad zalewem Dębowy Las. (l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here