Letnia integracja biznesu

Elżbieta Fijołek, właścicielka Giełdy Eventów, pomysłodawczyni letniej integracji biznesu oraz psycholog Piotr Mosak, gość sepcjalny wydarzenia

Event biznesowy w środku lata? Wręcz wskazany, o czym w Klubie Plażowym Riviera w Lublinie mogli przekonać się uczestnicy Summer Business, organizowanego przez Giełdę Eventów.


– To była impreza inne niż wszystkie, które organizowaliśmy do tej pory – mówi Elżbieta Fijołek, właścicielka Giełdy Eventów, pomysłodawczyni letniej integracji biznesu. – Wyjątkowi goście, ekspert telewizyjny, przedstawiciele mediów, rozmowy B2B i integracja – relacjonuje.

Podczas Summer Business o psychologicznych aspektach sprzedaży i relacji w biznesie mówił między innymi Piotr Mosak, psycholog z ponad 20-letnim doświadczeniem, gość licznych anten radiowych i telewizyjnych, ekspert programów„Sposób na faceta” i „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Po wystąpieniu gościa specjalnego uczestnicy spotkania, lubelscy przedsiębiorcy, przedstawiciele działów handlowych, mogli zaprezentować siebie oraz zdobyć cenne kontakty podczas moderowanych 2-godzinnych rozmów B2B.

Po zakończeniu intensywnej części biznesowej był czas na relaks w niecodziennej aranżacji na dachu budynku przy ul. Hempla 5, w specjalnie przestrzeni VIP i na parkiecie tanecznym.