Letnia promocja na ostatnie mieszkania na osiedlu Zbożowa 26

Osiedle Zbożowa 26 prezentuje się niezwykle efektownie

Spadły ceny mieszkań na Osiedlu Zbożowa 26 w Lublinie. Teraz zaczynają się już od 4700 zł/m2. To już ostatni moment na decyzję o zakupie – w ofercie zostało jedynie 6 lokali, w tym 4 z dopłatą w programie MdM.

Na terenie osiedla powstał plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią. Nowoczesne i przyjazne miejsce zachęca najmłodszych do aktywnego spędzania czasu

Promocja na ostatnie mieszkania to świetna okazja dla osób, które szukają lokalu „na już”. Zbożowa 26 to gotowe osiedle, oddane do użytku tego lata. Składa się z dwóch kameralnych budynków o ciekawej architekturze.
Budynki wyróżniają się nietypową bryłą o zróżnicowanych poziomach (dwu- i trzypiętrowe). Wygodną komunikację między piętrami umożliwiają nowoczesne, ciche windy, dostępne także z kondygnacji podziemnych. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras, a niektóre – położone na parterze – wzbogacono o prywatne ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania.
Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla został ogrodzony.
Ponadto dla miłośników dwóch kółek deweloper przygotował specjalne pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki. Na terenie osiedla powstał także plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią.
Szczegółowe informacje pod nr tel. 81 533 55 44. BS