Lider zatrzymany przez Sezonowców

Turcja JokerDruk.pl przewodzi Extralidze z dorobkiem 22 punktów. Lider z ośmiu spotkań wygrał siedem i jedno zremisował, zdobył 34 gole, stracił 12

Po kolejnych siedmiu zwycięstwach lider orlikowych rozgrywek Extraliga.pl w Lublinie, zespół Turcja JokerDruk.pl, stracił pierwsze punkty. Na Orliku na Felinie niespodziewanie zremisował 3:3 z Sezonowcami.

Turcja po golach Dawida Sowińskiego w 3. minucie i Patryka Pulikowskiego w 11. minucie prowadziła już 2:0. Rywale jednak nie rezygnowali i grali ambitnie do końca, a gol w 32. minucie Michała Małeckiego dał im cenny remis.

14. LTS 0 0-27

W minionym tygodniu niezwykle ciekawie było w 2. Extralidze, gdzie dwa czołowe zespoły przegrały swoje mecze. Najpierw (29 lipca) lider Orły Szychy uległy 2:6 KwK, a dzień później wicelider Gala przegrała 2:4 z KS Ruta.

KwK dzięki wygranej zniwelowało straty do prowadzącej dwójki zaledwie do punktu.
W 3. Extralidze na czele wciąż znajduje się ekipa FC Balon, która po remisie 1:1 z KP Wicher pokonała 3:2 GOL-asy. FC Balon w 7 meczach zgromadził 18 punktów (bramki: 26:10) i o 5 punktów wyprzedza Chłopaki Wojaki i aż o 8 pkt. Alobex Team. MAG