Londyn się rozrasta

Osiedle Europejskie na Felinie to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Lublinie, wybudowana przez spółkę TBV, wiodącego dewelopera w regionie

Spółka TBV sprzedaje kolejny etap Londynu. Nowy budynek A5 na Osiedlu Europejskim zlokalizowany będzie w miejscu, gdzie ulica Zygmunta Augusta łączy się z ulicą Królowej Bony. To oznacza, że przyszli mieszkańcy będą mieli łatwy i szybki dojazd z głównej drogi do swoich miejsc parkingowych.


W budynku A5 znalazły się 52 mieszkania o powierzchniach od 33 do 76 mkw. Na przyszłych mieszkańców czekają kawalerki, mieszkania 2- i 3-pokojowe, a także przestronne lokale 4-pokojowe. Tak jak w poprzednich etapach, deweloper zaplanował mieszkania o funkcjonalnych układach, z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym. Dodatkowym atutem są duże przeszklone balkony o pow. nawet 17 mkw.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą również komórki lokatorskie, a także podziemne miejsca postojowe. Plusem inwestycji są też lokale usługowe, które już funkcjonują w sąsiednim budynku. Znajdują się tam: sklepy spożywcze, garmażerka, sala zabaw z kawiarnią, salon fryzjerski i przychodnia.

Na większe zakupy będzie można wybrać się do budynku handlowo-usługowego, który powstaje w kolejnym etapie budowy osiedla.

Londyn to część Osiedla Europejskiego, która została w przeważającej części zrealizowana i przekazana nabywcom. Ma wykonane ciągi komunikacyjne i zieleń, wkomponowaną małą architekturę.

Dodatkowo posiada dostęp do dwóch ogrodzonych placów zabaw z certyfikowanymi sprzętami, w tym jeden na nawierzchni bezpiecznej. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyjają tereny rekreacyjne, na które składają się: boisko do siatkówki oraz koszykówki, a także boisko do piłki nożnej.

Zakończenie budowy budynku A5 planowane jest na IV kwartał 2019 roku.