Lubella i MODERN-EXPO wśród nominowanych!

Bogdan Łukasik, szef Modern-Expo, już w tym roku cieszył się z prestiżowego wyróżnienia, jakie otrzymała jego firma – tytułu Ambasadora Województwa Lubelskiego. Wkrótce może odebrać kolejną statuetkę, tym razem za tytuł Top Pracodawca Polski Wschodniej 2019

Lubella oraz Modern-Expo zostały nominowane w konkursie Top Pracodawca Polski Wschodniej 2019. Lubelskie firmy znalazły się w gronie dwudziestu, które walczą o prestiżowe wyróżnienie w plebiscycie przeprowadzanym przez Grupę PTWP, organizatora Wschodniego Kongresu Gospodarczego, oraz portal PulsHR.pl.


– Organizujemy ten plebiscyt, ponieważ wychodzimy z założenia, że warto wyróżnić i upowszechnić godne naśladowania doświadczenia przedsiębiorstw, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy z ważną rolą na rynku pracy, pokazywać dobre organizacje, odpowiedzialne zarządzanie ludźmi i nowoczesny HR – informują organizatorzy konkursu.

Lubella, czołowy producent makaronów, płatków śniadaniowych, zbożowych przekąsek (paluszki), mąk i kasz, to firma z tradycjami, która już od dziesiątek lat działa na polskim rynku. Jest znana nie tylko z wyśmienitych produktów, ale również z przyjaznej atmosfery w pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego, jaki otrzymują najlepsi z pracowników.

W 2018 roku Lubella uruchamiała nowoczesny kompleks produkcyjny i centrum logistyczne o wartości 130 mln zł. Inwestycja obejmowała: budowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z infrastrukturą techniczną i instalacją nowoczesnej linii produkcyjnej oraz budowę zautomatyzowanego magazynu wysokiego składowania.

Firma aktywnie działa na rzecz rozwoju gospodarczego Lublina i regionu. W ramach działalności charytatywnej Lubella wspomaga także szkoły, przedszkola, domy dziecka i domy opieki społecznej. Działa również na rzecz nauki i oświaty.

Spółka Modern-Expo powstała w Lublinie w 1993 roku. Dzisiaj posiada zakłady produkcyjne także na Ukrainie oraz Białorusi.

Obecnie firma zatrudnia ponad 2500 osób i jest liderem w swojej branży w Europie Środkowej i Wschodniej. Posiada oddziały m.in. w Berlinie, Londynie, Paryżu oraz Dubaju.

Oferta Modern-Expo obejmuje zaawansowane, nowoczesne i kompleksowe rozwiązania dla handlu detalicznego, m.in.: regały handlowe, regały wysokiego składowania, boksy kasowe, rozwiązania dla magazynów, wyposażenie ze stali nierdzewnej, POS, terminale paczkowe oraz wyposażenie chłodzące.

Modern-Expo dostarcza wyposażenie do największych światowych firm, m. in. Nestle S.A., Groupe Auchan, PepsiCo, Metro Group, Carrefour, Mars i McDonalds.

Produkty Modern-Expo Group są sprzedawane do ponad 65 krajów. Strategia firmy polega na budowaniu otwartych i długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi. Spółka wykorzystuje nowoczesne technologie produkcyjne w celu dostarczenia produktów najwyższej jakości, zgodnie z międzynarodowymi standardami i wymaganiami klientów. Stale inwestuje w swój rozwój, poszukując nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań.

Głosowanie na Top Pracodawcę Polski Wschodniej 2019 prowadzone jest na stronie stronie PulsHR.pl

Można oddać głos „za” lub „przeciw”, każdemu z nominowanych przedsiębiorstw. Głosowanie zakończy się 17 września o godz. 12:00. Najlepiej ocenieni otrzymają nagrodę specjalną czytelników PulsHR.pl.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się 25 i 26 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here