Lubelska Federacja Bardów w KDK

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, koncert Lubelskiej Federacji Bardów, która w minionym roku obchodziła 20-lecie swojej działalności artystycznej. Odbędzie się on 1 marca o 18.00 w Krasnostawskim Domu Kultury.

Podczas koncertu „Nasze najlepsze” usłyszymy utwory własnego autorstwa, najczęściej bisowane przez publiczność, z niewielką domieszką klasyki Leonarda Cohena, Boba Dylana i Edwarda Stachury. Na scenie KDK wystąpią: Jan Kondrak (śpiew, gitara akustyczna), Marek Andrzejewski (śpiew, gitara akustyczna), Piotr Selim (śpiew, fortepian) oraz Katarzyna Wasilewska (śpiew, skrzypce). Lubelska Federacja Bardów to typowa formacja w domenie piosenki literackiej, turystycznej, artystycznej.

– Najbardziej energetyczny teatr piosenki. Grupa, która przełamała stereotyp niszowości, występując przed wielotysięczną widownią Bieszczadzkich Aniołów w Cisnej, czy Stachuriady w Grochowicach. Ostatnio największa gwiazda takich festiwali jak YAPA w Łodzi, Bazuna, Kropka w Głuchołazach, Danielka w Ujsołach. Od 20 lat na scenie. Rodowód bierze z Piwnicy pod Baranami – mówi Damian Kozyrski, dyrektor KDK. Bilety na koncert w cenie 40 zł do nabycia w kasie KDK i na www.bilety.krasnystaw.pl (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here