Lubelski BKS podsumował sezon 2021/22

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią w lubelskim BKS powrócono do tradycyjnego corocznego zakończenia sezonu. Spotkanie rodziny sportowej lubelskiego klubu, podsumowujące rozgrywki 2021/22, odbyło się w poprzedni weekend na coraz lepiej wyglądającym obiekcie przy ul. Balladyny.


Nie zabrakło dyplomów, medali i podziękowań dla zawodników oraz trenerów. – Wymagający, trudny. Sportowo gdzieś tam różnie sobie radziliśmy, aczkolwiek też trzeba patrzeć, że coraz trudniej takiemu młodzieżowemu klubowi, który nie ma swojej Szkoły Mistrzostwa Sportowego  sobie radzić – ocenia sezon 2021/22 Robert Gromysz, prezes lubelskiego klubu. Sternik BKS może mieć jednak powody do zadowolenia. Juniorzy jesienią grali w centralnej lidze.

Juniorzy młodsi dwa razy zajmowali drugie miejsce w lidze wojewódzkiej, najpierw za Górnikiem Łęczna (awansował do CLJ U-17), a potem Motorem. Zespół rocznika 2008 do końca bił się z Wisłą Puławy o prawo udziału w barażach do centralnej ligi U15. – Najważniejsze, żeby dzieci przychodzące do nas czuły się w naszym klubie dobrze, a jak za tym przyjdą wyniki  sportowe, które w ostatnich latach były bardzo dobre, też będziemy się cieszyć – dodaje R. Gromysz.

W sezonie 2021/22 w BKS w 20 grupach pod czujnym okiem 18 trenerów piłkę nożną trenowało blisko 400 młodych piłkarzy! BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here