Lubelskie kobiety nie mają już kompleksów

   Cieszy nas to że przedsiębiorcy z Lublina nie mają kompleksów i starają się oferować swoje usługi na nie gorszym poziomie jak przedsiębiorcy z innych miast. Jednym z takich przykładów jest salon kosmetyczny Lublin Laser Look na ulicy Głębokie 10/36. Gabinet ten wyszedł na przeciw nowoczesnym trendom w medycynie estetycznej i kosmetologii, postanowił zakupić najnowocześniejsze urządzenie do depilacji laserowej jakie jest obecnie produkowane na świecie. Wybór padł na laser Vectus amerykańskiej firmy Palomar. To wielkie osiągnięcie ponieważ laser ten jest obecnie wykorzystywany w większości klinik medycznych na całym świecie i aktualnie nie ma produktu o lepszych parametrach jakościowych. Dlatego Lublin dołączył do grona miast gdzie można korzystać z usług kosmetycznych nie gorszych niż te z których korzystają celebryci czy aktorzy.

Dlaczego mówimy o tym że jest to najlepsze na świecie urządzenie do depilacji laserowej? Firma Palomar jest światowym liderem w produkcji urządzeń medycznych do terapii światłem. To oni jako pierwsi opracowali laser diodowy jednak nie docenili swojego wynalazku i nie widzieli w nim finansowej przyszłości. Dlatego odsprzedali swój patent firmie Lumenis. Nowy właściciel jak to w życiu bywa widział interes tam gdzie go nie dostrzegali inni. Dzięki dobremu marketingowi i reklamie wypuścili oni urządzenie o nazwie Light Scherr a następnie Light Scherr Duet. Dzięki dobrym zdolnościom organizacyjnym produkt o tej nazwie stał się światowym hitem, a depilacja laserowa stała się bardzo popularna i zaczęli z niej korzystać wszyscy. Firma Palomar z zazdrością patrzyła jak ich wynalazek daje zysk innej firmie. Ponieważ zobowiązali się w czasie sprzedaży swojego patentu że nie będą sprzedawać podobnych urządzeń w czasie 10 lat, to postanowili wykorzysta ten okres dla opracowania jeszcze lepszego urządzenia. W tym 10 letnim okresie laser Light Scherr zdobywał ogromną popularność i był najlepszy do depilacji laserowej, sprzedał się w tysiącach egzemplarzy na wszystkich kontynentach, no może po za Antarktydą. Jednak pomimo doskonałych rezultatów jakie zapewniało to urządzenie to jednak miało swoje wady. Głównym mankamentem było to że wywoływało duży ból w czasie zabiegu ponieważ wiązka lasera wysyła energię o dużej mocy. Drugą wadą była możliwość poparzenia pacjenta, jednak poparzenia te w zdecydowanej mierze były przejściowe, maksymalnie po kilku tygodniach wszystko wracało do normy. Dlatego w tym 10 letnim okresie firma Palomar cały czas pracowała nad ulepszeniem lasera. I wreszcie nastał rok 2012 w którym zakończyła się umowa patentowa i Palomar zaprezentował laser diodowy vectus który od razu zdobył wielkie uznanie i został określony nową generacją laserów do depilacji, ulepszoną wersją lasera Light Scherr. Od tej daty liczy się praktycznie tylko ten producent ze swoim urządzeniem wypierając z rynku pozostałe lasery.

Na czym polega wyjątkowość zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Vectus? Zlikwidowano w nim dwie główne wady konkurencyjnego urządzenia, dodano system Photo recykling oraz zwiększono znacząco generowaną moc. A teraz dokładnie.
Zastosowano „chłodzenie kontaktowe” które jest chronione patentem. Proces chłodzenia w trakcie depilacji laserowej jest niezbędny i dlatego zastosowano tutaj aż 3 stopnie chłodzenia, więc od tej pory cały zabieg może przebiegać prawie bezboleśnie, co ma duże znaczenie ponieważ w urządzeniu Light Scherr gdzie były 2 stopnie chłodzenia ból był tak duży że wiele kobiet nie mogło wytrzymać zabiegu w obszarach wrażliwych jak np. okolice intymne. Vectus zapewnia najmniejsze odczucia bólu spośród wszystkich dostępnych urządzeń na rynku. Depilacja intymna już nie boli.
Jako jedyne urządzenie na świecie do depilacji posiada czujnik Skintel, czyli czujnik melaniny w skórze, przed każdym zabiegiem dokonuje się pomiaru ilości melaniny w skórze i na tej podstawie dostosowuje się parametry zabiegu. Ponieważ ludzie mają różne odcienie cery i inny kolor naturalnych włosów, to parametry zabiegu muszą się różnych. Do tej pory to osoba wykonująca zabieg ustawiała te parametry i czasami je zaniżała z obawy o ustawienie zbyt dużej mocy względem do tego co dana osoba może przyjąć. Dlatego urządzenie Skintel samo mierzy melaninę i ustawia bezpieczne i odpowiednie parametry, z tą uwagą że zawsze proponuje ustawienia maksymalne aby zabieg był jak najskuteczniejszy.
Aby zabiegi były jak najbardziej skuteczne zaprojektowano system Photo Recykling czy system luster w głowicy lasera który zawraca światło lasera odbite od skóry i ponownie je wykorzystuje. Wynalazek ten który jest kolejnym patentem sprawia że skuteczność każdego pojedynczego błysku zwiększa się z 80 do praktycznie 100%. Depilacja jest skuteczniejsza i dokładniejsza.
Dodatkowo dzięki temu że jest lepszy system chłodzenia i czujnik melaniny można było zwiększyć moc generowaną przez diody do aż 3000W, a konkurencyjne urządzenie Light Scherr generuje zaledwie 1800W.

Wszystkie te zalety i patenty sprawiają że laser Vectus jest obecnie najlepszym i najskuteczniejszym laserem do depilacji który rzeczywiście uszkadza cebulkę włosa a nie ją jedynie osłabia a efekty utrzymują się przez długie lata.

Za jakością idzie cena dlatego przy kosztach urządzenia powyżej 400 tyś zł, zabiegi nie mogą być tanie. Jednak uwzględniając jakość i to że jest wymagana mniejsza liczba zabiegów sprawia że depilacja laserem Vectus tak naprawdę może być najtańszym rozwiązaniem.

Salon Laser Look postawił sobie zadanie oferować zabiegi najlepszymi urządzeniami jakie są dostępne na rynku i w niczym nie ustępować renomowanym klinikom medycznym z większych miast w efektach zabiegów. Laser Look to gabinet kosmetyczny więc ceny dostosowane są tak aby zapewnić jak największy dostęp do swoich usług. Tutaj zabiegów nie wykonują lekarze więc cena może być nawet o połowę niższa na sprzęcie takiej samej jakości w gabinecie medycznym. Oferujemy zabiegi na każdą kieszeń a nawet w rozbiciu na raty. Jednak Laser Look to nie jedynie depilacja laserowa Lublin, ponieważ w ofercie posiadamy również inne lasery. Wielką popularnością cieszy się laserowe usuwanie tatuaży laserem Q-switched których wykonujemy bardzo dużo. Znakomicie usuwają się tatuaże czarne, natomiast kolory są bardziej odporne, jednak również schodzą ale w większej liczbie zabiegów. Laser Q-switched Nd-Yag służy również do leczenia grzybicy paznokci na co również przychodzi wielu pacjentów oraz wykonuje laserowy peeling węglowy. Świetny zabieg który polega na spalaniu węgla który jest nałożony na twarz wiązką lasera. Ten zabieg na twarz doskonale usuwa drobne przebarwienia oraz wygładza i oczyszcza skórę. Zabieg cieszy się ogromną popularnością również wśród panów, a efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Pomimo tego ze salon Laser Look specjalizuje się w laserowych zabiegach to również oferuje dla naszych klientów manicure hybrydowy, żelowy i japoński oraz pedicure, zawsze w czasie wizyty na zabieg laserowy można umówić się na stylizację paznokci, lub przedłuzanie i zagęsczanie rzęs.

Laser Look
ul. Głęboka 10/36
20-612 Lublin
tel. 730082090
www.laserlook.pl