Lublin na dobry początek

Bieg CITY TRAIL onTour Lublin to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa

Dzisiaj (poniedziałek), 15 lipca nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się piąta już edycja biegu CITY TRAIL onTour Lublin. To wakacyjna odsłona największego cyklu zawodów przełajowych w Polsce – Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden.


Lublin, Warszawa, Olsztyn, Trójmiasto, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź – to lokalizacje, w których odbędzie się letnia edycja cyklu – w takiej właśnie kolejności. Biegi zostaną rozegrane w dni powszednie w godzinach popołudniowych. Start biegu głównego na 5 km będzie odbywał się o godz. 19:00. Od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300 m do 2 km.

– Nasze wakacyjne zawody to przede wszystkim okazja do spędzenia aktywnego popołudnia z przyjaciółmi lub rodziną. Co roku zawody przyciągają sporą grupę zupełnie początkujących biegaczy, dla których dystans 5 km i brak limitu czasu na pokonanie trasy są dużym atutem. Z drugiej strony na naszych biegach nie brakuje zawodników, którym zależy na wyniku sportowym – dla tych ścigających się przygotowaliśmy zatem atrakcyjne nagrody – podkreśla Piotr Książkiewicz, organizator zawodów.

Opłata startowa za jeden bieg to 30 zł w przypadku płatności elektronicznej oraz 40 zł, jeśli zapisu dokonujemy w dniu zawodów. Osoby, które chciałyby wystartować w więcej niż jednej lokalizacji, za drugi i każdy kolejny start zapłacą 20 zł. Warunek to rejestracja od razu na wszystkie biegi (najpóźniej na 4 dni przed pierwszym z biegów cyklu). W CITY TRAIL Junior za udział w biegu trzeba zapłacić odpowiednio 10 lub 15 zł. Limit miejsc w biegu głównym wynosi 500 osób. W cyklu dla dzieci i młodzieży nie ma ograniczenia liczby miejsc.

Informacje o biegach oraz zapisy można znaleźć na www.ontour.citytrail.pl oraz na profilu imprezy na Facebooku. Partnerami imprezy są marki Salomon, Suunto, Sklep Biegacza oraz ALE – Active Life Energy. MAG

Tak było w edycji 2018

W CITY TRAIL onTour 2018 wzięły udział 4782 osoby, w tym 3603 dorosłych i 1179 dzieci. Lubelska impreza przyciągnęła 278 dorosłych oraz 56 młodych sportowców.

Start i metę dzisiejszego biegu zaplanowano w ośrodku Dąbrowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here