Lublin szuka wyjątkowych miejsc

Do 15 września trwa głosowanie na miejsce, które zdaniem mieszkańców miasta jest wyjątkowe i powinno zostać wyróżnione na kulinarnej mapie Lublina. Głosy można oddawać np. na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin.


W tym roku do konkursu zgłoszono 20 restauracji. Są to: Cafe Mari, Irish Pub u Szewca, Kawiarnia Między Słowami, Ogród – restauracja naturalna, ParZona Cafe, Perłowa Pijalnia Piwa, Restauracja 2PIER, Restauracja 16 stołów, Restauracja Armenia – kuchnia kaukaska, Restauracja Chapter One, Restauracja Ego, Restauracja Hades Szeroka, Restauracja Kardamon, Restauracja Kuźnia, Restauracja Magia, Restauracja Mandragora, Restauracja Sielsko Anielsko, Restauracja Szczupak Lublin, Restauracja The Olive i Trybunalska City Pub.

W krótkiej ankiecie należy napisać, dlaczego dany lokal powinien otrzymać tytuł Miejsca Inspiracji. Taki tytuł zostanie przyznany łącznie 10 podmiotom. Zwycięskie restauracje podpiszą z miastem porozumienie o współpracy na dwa lata, co oznacza, że będą promowane przez Lublin. Miejsce, które otrzyma najwięcej głosów, zostanie też zareklamowane w ogólnopolskim magazynie „Kubuk”.

Osoby biorące udział w ankiecie będą mogły wygrać dwuosobowe zaproszenie do jednej z restauracji, które biorą udział w plebiscycie. Zaplanowano również nagrody od magazynu Kubuk i marki Cydr Lubelski.

Joanna Niećko