Lublinianka gra dalej

Piłkarze Lublinianki awansowali do 4. rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Nasz czwartoligowiec wygrał 2:1 w Annopolu z miejscową Wisłą, liderem grupy 1 A-klasy.

Bramki dla zespołu z Lublina zdobyli w 63. minucie Wojciech Kwiatkowski i w 81. Krzysztof Rybak. Honorowego gola dla gospodarzy  strzelił w 90. minucie Jarosław Pawłowski .

Pozostałe mecze 3. rundy: Sokół Konopnica – Górnik II Łęczna 1:0 (Paweł Osoba 22) * Orzeł Urzędów – Powiślak Końskowola 0:6 * Wisła II Puławy – Granit Bychawa 0:4 * Janowianka Janów Lubelski – Opolanin 2:6 * GKS Abramów – KS Drzewce 0:10 * Stal Poniatowa – Garbarnia Kurów 4:3.

Spotkania: Piaskovia Piaski – Świdniczanka (odwołane 26 sierpnia z powodu nawałnicy) i LZS Poniatowa Wieś – Avia II Świdnik odbędą się 2 września o godz. 17:00. Mecz: Błękit Cyców – Polesie Kock przerwany w środę w 27. minucie z powodu ulewy, zostanie dokończony 9 września. Kolejna runda pucharowych zmagań, już z udziałem zespołów III ligi, rozegrana zostanie 16 września.