Lublinianka nie do poznania

Piłkarze IV-ligowej Lublinianki mają za sobą kolejne gry kontrolne. W środę podopieczni trenera Roberta Chmury zremisowali na stadionie przy Al. Zygmuntowskich z Powiślakiem Końskowola 2:2 (1:0), a w sobotę przegrali 1:3 z trzecioligową Chełmianką.

W obu meczach trener Chmura miał okazję przyjrzeć się wielu nowym piłkarzom, którzy w letniej przerwie zasilili zespół z Lublina. Tylko w pierwszej połowie spotkania z Powiślakiem na boisku zameldowało się aż 9 nowych graczy! W sumie w całym meczu nowych lub testowanych było aż 14 piłkarzy.

Oprócz bramkarza Adriana Wójcickiego, pomocników Tomasza Brzyskiego i Karola Banachiewicza oraz obrońcy Dominika Ptaszyńskiego, o których pozyskaniu przez klub z Wieniawy już pisaliśmy przed tygodniem zagrali także: Sidik i Abdu Abubakar, Karol Kalita (Orlęta Radzyń Podl.), Dawid Fajkowski (Wiwa Goszcz), Michał Paluch (KSZO), Konrad Niegowski (KS Michałowo), Rafał Szady (wychowanek BKS, ostatnio ŁKS Łagów), Szymon Cyrankiewicz i Karol Futa (Motor Lublin) oraz Wiktor Makowski, który w pierwszej połowie wpisał się na listę strzelców.

Grali także: Cezary Kabała, Paweł Dzyr, Wiktor Rasiński, Jakub Krajewski, Gabriel Jakimiński, Krzysztof Rybak, Mateusz Wadowski i Mateusz Miśkiewicz, których wiosną mogliśmy oglądać już w zespole z Wieniawy.