Lubnar mistrzem Polski!

Zespół z Lublina ponownie mistrzem Polski w futbolu sześcioosobowym! Osiągnięcie ekipy Klima-Soft sprzed dwóch lat, która wygrała wielki finał rozgrywek Extraliga.pl, w sobotę w Bydgoszczy powtórzył Lubnar!


Ekipa Adama Tuziemskiego, która w 2018 roku po raz drugi z rzędu zdobyła tytuł mistrzowski w lubelskiej edycji Extraliga.pl, organizowanej przez Stowarzyszenie Organizację Aktywnych Kibiców Piłkarskich, w finałowym turnieju rozegranym w Bydgoszczy nie miała sobie równych.

W grupie Lubnar pokonał kolejno po 2:1 Spx Flow Bydgoszcz i Ladziński Ełk oraz 3:1 Skoda BS Auto Grudziądz. W półfinale lublinianie w rzutach karnych uporali się z Tęczą Rzeszów, przechylając szale zwycięstwa dopiero w karnych – 2:1 (w regulaminowym czasie był remis 5:5). Podobnie było, w finale (1:1), w którym Lubnar spotkał się gospodarzami, których już wcześniej pokonał w grupie.

Zespół z Lublina w turnieju występował w składzie: Mikołaj Kostrzewa (bramkarz), Kamil Szymuś, Paweł Bielak, Paweł Polaczek, Michał Bloch, Krzysztof Żarnowski, Rafał Szewczyk, Adam Tuziemski, Tomasz Baranowski i Marcin Gorczyca.

Mistrzostwom Polski Extraliga.pl towarzyszył także zawody Pucharu Polski. Zwycięzca rywalizacji w Lublinie Fabryka Formy zajęła ostatecznie piąte miejsce. O braku medalu zadecydowały wyniki zespołu Andrzeja Czaplińskiego osiągnięte w grupie – porażki z Królami Balu (Trójmiasto) 0:2 i Kartpolem Team Słupsk 2:3. BAS

Bramkarz Mikołaj Kostrzewa wraz z Damianem Kuźniakiem, prezesem OAKP i organizatorem lubelskiej edycji Extraliga.pl pozują do pamiątkowego zdjęcia z okazałym pucharem, zdobytym przez lubelską ekipę za wygranie ogólnopolskiego finału

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here