LUK nadal tytularnym sponsorem siatkarzy I-ligowej Politechniki

Jacek Wysokiński, prezes LUK oraz Krzysztof Skubiszewski, sternik lubelskiego klubu (w obecności Macieja Krzaczka) podpisują nową umowę sponsorską

LUK kolejny sezon będzie tytularnym sponsorem drużyny siatkarzy pierwszoligowej Politechniki. Jacek Wysokiński, prezes lubelskiej firmy deweloperskiej, podpisał w minionym tygodniu z działaczami akademickiego klubu nową umowę sponsorską.


– Drużyna LUK Politechnika Lublin nie tylko spełniła pokładane w niej nadzieje, ale swoimi wynikami i atmosferą, którą stworzyła, podbiła serca mieszkańców Lublina, a moje w pierwszej kolejności. Mam nieodparte wrażenie, że stoimy przed historyczną chwilą powrotu lubelskiej męskiej siatkówki do PlusLigi.

Przyjemnie jest być cząstką tej historii. Dodatkowo kocham Lublin i siatkówkę, a ogromne zaangażowanie prezesów klubu oraz ich optymizm jest tak udzielający, że i ja poddałem się tej ekscytacji. Nie należy zapominać, że sponsoring w widowiskowy sport jest też dobrą formą promocji firmy. Te wszystkie argumenty zadecydowały, że nie tylko bez wahania, ale nawet z nieukrywaną satysfakcją podpisałem kolejną umowę sponsoringu i pozostaję w nadziei, że nasza współpraca przeniesie się na kolejne lata już w PlusLidze – mówi Jacek Wysokiński, prezes LUK.

Z podpisania nowej umowy sponsorskiej cieszą się działacze Politechniki.

– Jesteśmy wdzięczni za to, że otrzymujemy tak wielkie wsparcie od Firmy LUK pana Jacka Wysokińskiego. W poprzednim sezonie pokazaliśmy, że interesują nas wyższe cele, a nie tylko gra w I lidze. Teraz mamy nowe plany związane z dalszym rozwojem klubu, więc przedłużenie umowy sponsorskiej to dla nas jeden z najważniejszych biznesowych momentów przed sezonem 2020/2021. Według nas dowodzi ono nie tylko słuszności pierwotnej decyzji o podjęciu współpracy, ale także pokazuje, że obie strony osiągają dzięki niej wymierne korzyści – przyznał Krzysztof Skubiszewski, prezes klubu.

W ramach nowego kontraktu sponsorskiego logotyp LUK nadal będzie obecny w nazwie zespołu, na koszulkach meczowych siatkarzy oraz w materiałach informacyjnych i promocyjnych klubu. BS