LUK Politechnika nie zwalnia tempa

Zwycięska seria siatkarzy LUK Politechniki bez straty seta w TAURON 1. Lidze została podtrzymana! Lublinianie wygrali już piąty raz z rzędu, pokonując na wyjeździe ZAKSA Strzelce Opolskie.

W czwartkowym spotkaniu gospodarze, w szeregach których zabrakło podstawowego atakującego Filipa Grygiela oraz przyjmującego Grzegorza Wójtowicza, dotrzymywali kroku faworyzowanym lublinianom jedynie na początku pierwszej partii. Do stanu 14:14 drużyny grały punkt za punkt. Kiedy w polu serwisowym po stronie Politechniki pojawił się Wojciech Sobala, akademicy zbudowali trzypunktową przewagę 17:14, którą z powodzeniem powiększyli jeszcze w końcówce seta.

W dwóch pozostałych partiach podopieczni Macieja Kołodziejczyka zdecydowanie górowali nad miejscowymi.