Maciek strzelił ostatniego gola

Już po raz 17. Ognisko TKKF Omega w Lublinie zorganizowało ostatni mecz w roku, w którym padła ostatnia bramka AD 2020. Z uwagi na wprowadzone od 28 grudnia obostrzenia związane z pandemią Covid-19 spotkanie odbyło się, nie jak miało to miejsce zazwyczaj w sylwestrowy wieczór, ale cztery dni wcześniej.


– Tradycji stało się zadość, choć ze względu na zakazy musieliśmy zagrać nieco wcześniej– cieszy się Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega. – W tym roku ostatni mecz został rozegrany w ramach turnieju, w którym udział wzięły trzy zespoły. Najpierw WP WO Omega zremisowała z FC Hopki 2:2 i przegrała z Tsunami 4:5. W ostatnim spotkaniu FC Hopki wygrały z Tsunami 3:0 i zapewniły sobie zwycięstwo w turnieju. Ostatnią bramkę w tym meczu zdobył najlepszy strzelec turnieju Maciej Daśko. W nagrodę otrzymał medal i dyplom – dodaje prezes Z. Furman.

Najlepszym zawodnikiem turnieju (mimo obostrzeń 75.! imprezy piłkarskiej zorganizowanej w 2020 roku przez Ognisko TKKF Omega i prezesa Furmana,) został Alan Szczepaniec (FC Hopki), a bramkarzem Patryk Błaszczak (Omega). BAS