Magia chwili

Wesele, komunia, chrzciny, urodziny, rocznica ślubu, zaręczyny… A może czeka cię inna okazja, która wymaga uroczystej oprawy? Z pomocą przychodzi firma „Świat Imprez”. Zorganizuje, udekoruje, doradzi. A ty ciesz się magią chwili!

Wszystkie ważne wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. O tym doskonale wie Edyta Dziewa, która od kilku lat prowadzi firmę „Świat Imprez” zajmującą się przygotowaniem imprez okolicznościowych: począwszy od wesel i ślubów, przez chrzciny, pierwsze komunie, bankiety, czy spotkania firmowe.
– Wielu osobom myśl o przygotowaniu eleganckiego przyjęcia rodzinnego czy wystrzałowej imprezy spędza sen z powiek – przyznaje właścicielka firmy. – Takie przedsięwzięcie wymaga dużego zaangażowania i perfekcyjnej organizacji. Trzeba zaprosić gości, zarezerwować lokal, udekorować salę, dobrać odpowiednie menu, zadbać o oprawę muzyczną. Ogrom wszystkim drobiazgów, które trzeba przypilnować przytłacza. A to sprawia, że znika magia chwili, którą celebrujemy. I tu właśnie zaczyna się nasza rola. Jesteśmy od tego, żeby poradzić, podpowiedzieć i „załatwić” część spraw. Robimy wszystko, aby ważne chwile w życiu naszych klientów, były jeszcze bardziej wyjątkowe – mówi pani Edyta.
Wachlarz usług „Świata Imprez” jest bardzo szeroki. Firma zajmie się dekoracją kościoła i sal na przyjęcia weselne, zaopatrzy w zaproszenia, winietki na stół, doradzi w doborze kreacji. Zadba też o tort, ciasta czy stół wiejski – łącznie z pieczonym wiejskim chlebem, smalcem, wędlinami własnego wyrobu czy pierogami zrobionymi przez babcię.

W swojej ofercie „Świat Imprez” ma także wiele gadżetów, które mogą uatrakcyjnić imprezę. Fontanna czekoladowa, ciężki dym, bańki mydlane, balony z helem czy fotobudka, dzięki której podczas imprezy możemy zrobić sobie od ręki pamiątkowe zdjęcie.
„Świat Imprez” nie boi się też wyzwań i otwiera się na nowe pomysły. Ostatnio firma przygotowywała scenerię do teledysku piosenki „Kryśka wyszła za mąż” Jarka Lackowskiego, czyli YAROO. Premierę teledysku ujrzymy niebawem na stacjach telewizyjnych disco polo oraz na różnych portalach internetowych.
– Jesteśmy mobilni, działamy na terenie całego województwa lubelskiego i nie tylko – dodaje Pani Edyta.
Swoją siedzibę „Świat Imprez” ma w Chełmie przy ul. Lwowskiej 13 („CHROBRY” I piętro). Całościową ofertę znajdziemy na www.swiatimprezchelm.pl, a wszelkie nowości i aktualne „wyczyny” firmy na facebook.com/SwiatImprezChelm/. (mg)