Małpa na gigancie

Wychodzisz na swój balkon i widzisz biegającą po nim małpę! To przytrafiło się naprawdę mieszkance osiedla Zachód w Chełmie, a głośno o tym było w całym kraju. Małpka uciekła z mieszkania dwa piętra niżej i narobiła przez to kłopotów właścicielom.

Do tej nietuzinkowej sytuacji doszło w poniedziałek (11 lipca). Dyżurny Straży Miejskiej w Chełmie odebrał telefon od mieszkanki osiedla Zachód, która poinformowała, że po jej balkonie biega małpa. Funkcjonariusze w drodze pod wskazany adres, myśleli zapewne „nie uwierzymy, dopóki nie zobaczymy”.
– Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce zgłoszenia ze zdziwieniem potwierdzili, że na balkonie jest małpa – piszą w swojej relacji na Facebooku chełmscy strażnicy miejscy, dołączając zdjęcia obrazujące egzotycznego zwierzaka buszującego w balkonowych kwiatach mieszkanki bloku.
Małpka okazała się być …

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu papierowym i w wydaniu PDF z 18.07.2022 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here