Mamuśka z piekła rodem

Taka matka to koszmar każdego dziecka. Kobieta w pijackim widzie rzuciła się z nożem na własnego syna, bo nie dostała pieniędzy na alkohol. Nad swoją ofiarą znęcała się od lat.

Krewka 62-latka została, we wtorek (18 lutego), doprowadzona w asyście policji do Prokuratury Rejonowej w Chełmie. Tam przedstawiono jej zarzuty i zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Kobieta została zatrzymana po tym, jak do szpitala zgłosił się jej 34-letni syn. Był ranny. W trakcie wywiadu na jaw wyszło, że mężczyzna mieszka z matką, która delikatnie mówiąc nadużywa alkoholu. Tego feralnego dnia domagała się od syna pieniędzy na kolejną flaszkę. Gdy ten odwrócił się, kobieta dwukrotnie uderzyła go w plecy trzonkiem od noża, a następnie zaatakowała ostrzem w okolice łopatki.

– Funkcjonariusze ustalili, że kobieta od kilku lat znęcała się nad swoim synem, stosując przy tym przemoc psychiczną i fizyczną – informuje podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Przed sądem 62-latka odpowie zarówno za znęcanie się, jak i spowodowanie uszczerbku na zdrowiu syna. – Zgodnie z przepisami kodeksu karnego oba czyny zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat pięciu – dodaje podkom. Czyż. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here