Mamy lidera!

Kto by się tego jeszcze trzy tygodnie temu spodziewał? Piłkarze Motoru po dwóch porażkach zajmowali przedostatnie, siedemnaste miejsce. Dzisiaj dzięki kolejnym czterem z rzędu zwycięstwom oraz wyjazdowemu remisowi z Podlasiem Biała Podlaska są liderem rozgrywek!
Wygraną numer 4 podopieczni trenera Jacka Magnuszewskiego zanotowali w środowym spotkaniu na Arenie Lublin, w którym pokonali 2:1 Wiernę Małogoszcz. Co ciekawe, pierwsi gola zdobyli goście, wykorzystując w 14. minucie rzut karny. Odpowiedź lublinian była niemal natychmiastowa. W 19. minucie Kamil Stachyra, będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości nie dał mu żadnych szans. Wynik meczu tuż po przerwie ładnym uderzeniem zza linii pola karnego ustalił Kamil Oziemczuk.
W sobotę w Białej Podlaskiej, w spotkaniu z Podlasiem zakończonym bezbramkowym remisem, lublinianie dwa razy umieścili piłkę w siatce rywali. Niestety, sędziowie żadnego z goli nie uznali, dopatrując się pozycji spalonej zawodników, którzy trafiali do siatki, Marcina Michoty i Pawła Kaczmarka.
 MAG

Motor Lublin – Wierna Małogoszcz 2:1 (1:1)
Motor: Socha – Falisiewicz, Gieraga, Dykij, Kowalczyk, Szysz (75 Michota), Piekarski (80 Zaniewski), Król, Oziemczuk (90 Kamiński), Kaczmarek, Stachyra (70 Tymosiak).
Wierna: Gugulski – Krzeszowski, Bała, Grunt, Mi. Kołodziejczyk, Malinowski (80 Kraus), Czarnecki, Ma. Kołodziejczyk, Hajduk (65 Kowalski), Krzyżyk (78 S. Trybek), Smolarczyk.
Bramki: 0:1 Marcin Kołodziejczyk 14 z rzutu karnego, 1:1 Stachyra 19, 2:1 Oziemczuk 58
Żółte kartki: Zaniewski – Michał Kołodziejczyk (W.). Sędziował: Michał Górka (Tarnów). Widzów: 1923.
Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin 0:0
Podlasie: Wasiluk – Radziszewski, Kursa, Łakomy, Komar, Andrzejuk (46 Nieścieruk), Grajek (75 Goździołko), Zabielski (90 Skrodziuk), Kocoł, Hołownia, Czapski (70 Syryjczyk).
Motor: Socha, Falisiewicz, Gieraga, Dykij, Kowalczyk, Tymosiak, Król, Kaczmarek, Michota (60 Szysz), Oziemczuk, Zaniewski (70 Piekarski).
Żółta kartka: Kocoł (P). Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Widzów: 700.