Margaret i 40 tysięcy na urządzenie mieszkania

Od 23 sierpnia tego roku przy Alei Spółdzielczości Pracy w Lublinie działa już sklep IKEA, który będzie integralną częścią centrum handlowego SKENDE Shopping, którego otwarcie zaplanowano w przyszłym miesiącu

SKENDE Shopping, nowe centrum handlowe przy al. Spółdzielczości Pracy, zaprasza lublinian i mieszkańców regionu od najbliższego piątku, 17 listopada, na zakupy. Z okazji otwarcia przygotowano dla klientów mnóstwo atrakcji. W sobotę odbędzie się koncert Margaret, a w niedzielę finał loterii, w której do wygrania będzie aż 40 tysięcy złotych na urządzenie mieszkania. Przez cały weekend w centrum handlowym będzie można spotkać się również ze znanymi youtuberami i blogerami.


– Chcemy, by SKENDE Shopping stało się atrakcyjnym miejscem spotkań dla okolicznych mieszkańców oraz klientów przyjeżdżających na zakupy z regionu. Centrum zostało zaprojektowane tak, aby można tu było przyjemnie spędzać czas z najbliższymi. Tworzymy punkty przyjazne rodzinom, miejsca do wspólnego odpoczynku i strefy zabaw dla dzieci. Planujemy także kawiarnie oraz ciekawą ofertę najemców, m.in. marki modowe, sklepy sportowe, perfumerię i sklepy z wyposażeniem wnętrz – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor SKENDE Shopping.
Swoje sklepy w nowym centrum w Lublinie otwierają między innymi H&M, Carry, Esotiq, CCC, Go Sport i Martes Sport, Black Red White, Komfort, Home&You, Euro RTV AGD, Flying Tiger Copenhagen, VOX Meble, SMYK, Świat Książki oraz perfumeria Douglas i drogeria Rossmann.
– SKENDE Shopping będzie połączone z działającym już sklepem IKEA. Siłą naszego centrum jest starannie dobrana lista punktów handlowych, na której znajdzie się m.in. pierwszy w Lublinie supermarket Intermarché. SKENDE Shopping zostało stworzone tak, żeby można tu było załatwić wszystkie codzienne zakupy. Postawiliśmy także na wygodę kupujących. Do części sklepów prowadzić będą wejścia bezpośrednio od strony parkingu – dodaje Jacek Garbaczewski.
Z okazji otwarcia nowe centrum handlowe przygotowało dla klientów mnóstwo atrakcji. Będzie można wygrać urządzenie mieszkania od IKEA, centrum przygotowało bowiem dla lublinian i gości z całego regionu loterię paragonową, w której główna wygrana to 40 tysięcy złotych na zakupy i usługi w sklepie IKEA. Loteria rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli do godziny 17.30. Wejście do gry zapewnią zakupy zrobione w SKENDE Shopping lub sklepie IKEA za co najmniej 20 złotych. W specjalnym punkcie obsługi loterii klientom przekazywane będą kupony. Dla osób zgłaszających się do zabawy przygotowano również zdrapki z tysiącem wyjątkowych nagród od sklepów ze SKENDE Shopping. Główne losowanie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00 przed centrum handlowym. Warto pojawić się wtedy w galerii, bo wygraną umożliwia tylko osobista obecność w trakcie losowania oraz posiadanie paragonu. W czasie losowania wygrać będzie można voucher IKEA o wartości 40 tysięcy złotych, trzy nowoczesne telewizory oraz dwa vouchery do sklepu Intermarche na kwotę 1000 zł.
SKENDE Shopping zaprasza również na sobotni koncert (godz. 17) Margaret, jednej z najbardziej znanych i lubianych gwiazd młodego pokolenia. W piątek i sobotę pierwsze 100 osób, które odwiedzi centrum handlowe, otrzyma wejściówki na koncert do strefy VIP oraz VIP-owskie pakiety gadżetów.
W weekend w centrum handlowym pojawią się również dobrze znani youtuberzy, blogerzy i vlogerzy. Warsztaty na temat budowania swojego wizerunku w sieci, zasad dyskusji i bezpieczeństwa w Internecie poprowadzi Kuba Jankowski, znany z „Matura to bzdura”.
Spotkania z cyklu „Młodzi w sieci” odbędą się w piątek o 10:30, 12:00, 13:30, 15:00 i 16:30. Natomiast w piątek o 18:00 na lublinian czeka szansa spotkania i zabawy w grę miejską z vlogerem – Yoczookiem. Z kolei w sobotę o 10:30 będzie można wziąć udział w specjalnym treningu skierowanym do tych, którym brakuje czasu, żeby iść na siłownię. Zajęcia poprowadzi trenerka personalna Alina Alitness. Tego samego dnia o 15:30 blogerka Mariona Warda zabierze kilka osób na zakupy i przygotuje dla nich indywidualne stylizacje. Z kolei w niedzielę o 11:00 Flow Mummy opowie o tym, jak bawić się jak dziecko, spędzając czas z najmłodszymi, a o 15:00 blogerka prowadząca Magiczny Składnik pokaże, jak w łatwy sposób ugotować coś dla każdego, świetnie się przy tym bawiąc. W niedzielę o 19:00 wielkie otwarcie zakończy się cyrkowym finałem.
Więcej informacji o otwarciu SKENDE Shopping i jego szczegółowy program dostępne są na stronie centrum handlowego (skendeshopping.pl). KB