Masza i niedźwiedź odwiedzą Lublin!

W najbliższy weekend SKENDE Shopping zamieni się w prawdziwy plac zabaw i przygód dla dzieci. 1 i 2 września centrum handlowe przy Al. Spółdzielczości Pracy odwiedzą Masza i niedźwiedź – bohaterowie popularnego serialu animowanego. Najmłodsi będą mogli m.in.: sprawdzić swój refleks w grach zręcznościowych, nauczyć się, jak bezpiecznie zachować się na wycieczcie, a także wziąć udział w rowerowym wyścigu z Pandą. Na wszystkich czekają też konkursy z nagrodami, pamiątkowe zdjęcia z bohaterami i degustacja słynnej herbatki z samowaru.


Z Maszą i niedźwiedziem będzie można spotkać się w centrum handlowym w sobotę i niedzielę w godzinach od 12:00 do 19:00. Powstaną tam specjalne strefy animacyjne pełne niezapomnianych atrakcji. Na „Podwórku Maszy i niedźwiedzia” będą odbywały się tematyczne animacje, gry i zabawy, a także wspólne śpiewanie piosenek oraz tańce. Dzieci nauczą się, jak bezpiecznie zachowywać się w szkole, lesie oraz na wycieczce. Dzięki zabawie pamięciowej poznają ślady i odgłosy zwierząt leśnych oraz grzyby trujące i jadalne.

W strefie „Wyhoduj swój własny ogródek” najmłodsi samodzielnie będą mogli przesadzać sadzonki. Z kolei na miłośników ruchu i sportu czeka „Rowerowy wyścig z Pandą”, a także mnóstwo gier zręcznościowych, np. konkurs na najlepszego piłkarza, tor przeszkód, przeciąganie liny oraz nauka żonglowania i innych sztuczek cyrkowych.

Po aktywnościach i zabawach będzie też czas, żeby wspólnie z Maszą i niedźwiedziem napić się słynnej herbatki z samowaru, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce i podziwiać pokaz wielkich baniek mydlanych.

Szczegóły na temat eventu dostępne są na stronie internetowej: www.skendeshopping.pl oraz na Facebooku SKENDE Shopping. Wstęp bezpłatny. BS