Medale za służbę

W poniedziałek, 14 czerwca, miała miejsce uroczystość, odnosząca się do ubiegłorocznych obchodów 30-lecia powstania odrodzonego samorządu, które z powodu pandemii nie odbyły się oraz obchodzonego 27 maja Dnia Samorządu Terytorialnego.

Lech Sprawka Wojewoda Lubelski w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy uroczyście wręczył w Urzędzie Gminy Chełm Medale za Długoletnią Służbę osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu. Odznaczenia otrzymało 15 pracowników za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Medalem Złotym za Długoletnią Służbę odznaczeni zostali: Krystyna Chyła, Waldemar Józak, Wiesław Kociuba, Jacek Otręba, Lucjan Piotrowski, Bożena Zubińska, Mieczysław Wargan. Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę odznaczone zostały: Renata Kurowska i Sylwia Pukas, natomiast Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę Joanna Koneczna, Wioletta Margol, Mirosław Słomczyński, Anna Sobczyńska, Aneta Szwed – Buda, Aneta Wybraniec. W swoich wystąpieniach Wiesław Kociuba, wójt gminy oraz Lech Sprawka, wojewoda, składali podziękowania, gratulacje i życzenia skierowane do odznaczonych, jak i wszystkich pracowników samorządowych. (red)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here