Miasto dzieciom

Burmistrz Krasnegostawu Robert Kościuk i Krasnostawski Dom Kultury byli organizatorami miejskich obchodów Dnia Dziecka, który odbył się na terenie dworku starościńskiego w niedzielę 5 czerwca.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. W części koncertowej wystąpiły: Orkiestra z Państwowej Szkoły Muzycznej w Krasnymstawie, zespół LKS, wokaliści i tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie, tancerze z Szkoły Tańca „Top-Art”, tancerze ze Szkoły Tańca „Żan-Tan”, zespół Amicus, tancerze Freak Dance Academy.

W programie były również konkursy z nagrodami od McDonald’s, gry i zabawy z Centrum Charytatywnym Caritas w Krasnymstawie, pokazy straży pożarnej i policji, znakowanie rowerów, stoiska promocyjne nadleśnictwa, sanepidu i urzędu miasta. Dzięki sponsorom dzieci bezpłatnie korzystały z dmuchańców, jadły watę cukrową i lody. Kto chciał, mógł pomalować sobie twarz. A że pogoda dopisała, impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych mieszkańców Krasnegostawu. (s, fot. KDK Krasnystaw)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here