Międzygminna rywalizacja pożarnicza w Sawinie i w Wierzbicy

Ochotnicza Straż Pożarna z Czułczyc w gminie Sawin i OSP z Pniówna w gminie Wierzbica to triumfatorzy tegorocznych, międzygminnych zawodów sportowo-pożarniczych, które rozegrano w Sawinie.


Do rywalizacji przystąpiły jednostki OSP z gmin Sawin i Wierzbica, a także ich młodsi odpowiednicy – młodzieżowe drużyny pożarnicze. W klasyfikacji ogólnej zwyciężyła OSP Czyłczyce z gminy Sawin, a wśród kobiet najlepsza okazała się OSP z Pniówna w gminie Wierzbica.

Wśród chłopców najlepsza okazała się MDP z Busówna w gminie Wierzbica, w wśród dziewcząt MSP z Sawina.

Biorąc pod uwagę rywalizację wewnętrzną, najlepszą OSP z terenu gminy Sawin okazała się OSP Czułczyce, drugie miejsce przypadło OSP Wólka Petryłowska, trzecie OSP Bukowa Wielka, a czwarte OSP Sawin. Wśród drużyn młodzieżowych triumfowało z kolei MDP z Czułczyc przed MDP z Sawina i MDP z Wólki Petryłowskiej.

Wśród jednostek z gminy Wierzbica zwyciężyła OSP z Wierzbicy przed OSP Pniówno, OSP Busówno i OSP Syczyn, a z drużyn młodzieżowych najlepsza okazała się wśród chłopców MDP Busówno przed MDP Pniówno i MDP Wierzbica, a wśród dziewcząt MDP Pniówno przed MDP Busówno. (kg, fot. GOK Sawin)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here