W mieście powstanie nowy hotel

Polska sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., otworzy hotel w Lublinie. Obiekt położony przy ul. Podzamcze 1, powstanie w standardzie czterogwiazdkowym i prowadzony będzie pod marką Focus Hotel Premium. Inwestorem jest spółka ARP. Otwarcie zaplanowano na październik 2018 roku.
Sieć Focus Hotels konsekwentnie realizuje strategię dynamicznego rozwoju i ogłasza zamiar budowy kolejnego obiektu w Polsce – Focus Hotel Premium Lublin. To już czwarty projekt hotelowy sieci będący w trakcie realizacji, obok hoteli w Sopocie, Bydgoszczy i Białymstoku.
Hotel powstanie w centrum miasta przy ulicy Podzamcze 1 w Lublinie, zaledwie 500 m od Starego Miasta i Zamku Lubelskiego. Obiekt dołączy do rodziny hoteli Premium, do której należą już 4-gwiazdkowe obiekty w Gdańsku i Inowrocławiu oraz budowany hotel w Sopocie.
Focus Hotel Premium Lublin na pięciu kondygnacjach zaoferuje 75 pokoi oraz 400 m2 nowoczesnej powierzchni konferencyjnej. Do dyspozycji gości będzie restauracja, bar, sauna i siłownia oraz hotelowy parking podziemny.
– Focus Hotels na mocy podpisanej umowy z inwestorem wydzierżawi obiekt na okres 15 lat. Podpisanie tej umowy uważamy za ogromny sukces na obranej przez nas drodze rozwoju. Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora – mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.
Podobnie jak inne hotele sieci Focus nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój z przestronną łazienką zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki będą nocować bezpłatnie. BS

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług. Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy.
Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty hotelowe w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu. Jako miejskie hotele biznesowe prezentują nowy standard w swojej kategorii. Każdy z nich posiada zaplecze konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt użytkowy, saunę oraz siłownię.
Wyróżnikiem sieci jest darmowe Wi-Fi na terenie całego obiektu, nieograniczony dostęp do sauny i siłowni, kawa i kanapka na drogę gratis oraz bezpłatny nocleg dla dzieci i młodzieży do lat 18 w pokoju z rodzicami.