Mikołaj zaprasza nad zalew

Do końca stycznia dzieci mogą odwiedzić magiczną Pracownię Świętego Mikołaja, która powstała w restauracji Portofino nad Zalewem Zemborzyckim. Na najmłodszych czekają tam niezapomniane atrakcje, m.in.: wspólne śpiewanie, inspirujące gry i zabawy, kreatywne zajęcia plastyczne i cukiernicze oraz bal karnawałowy z przebraniami! Pracownia prowadzi warsztaty dla grup zorganizowanych, ale otwarta jest także dla osób indywidualnych.


Weekendy z Mikołajem

W soboty i niedziele w godzinach od 12:00 do 18:00 przy ul. Krężnickiej 94 najmłodsi goście restauracji Portofino mogą spędzić wyjątkowy czas w bajkowej scenerii Pracowni razem z Mikołajem oraz pomocnymi elfami. Animatorzy zadbają o to, aby dzieci nie nudziły się i spędziły kreatywnie czas.

Cała klasa na wycieczce w Pracowni

Zajęcia w Pracowni Świętego Mikołaja to także doskonały pomysł, aby spędzić czas w gronie kolegów z klasy lub ze szkoły. Podczas wizyty najmłodsi będą mieli okazje, aby wspólnie upiec maślane ciasteczka, przygotować maski, kotyliony i inne elementy przebrania na bal karnawałowy. Na koniec każdy z uczestników otrzyma specjalny dyplom Pomocnika Świętego Mikołaja i Członka Mikołajowej Rodziny. Święty czeka na dzieci od poniedziałku do piątku o 8:30, 10:30 i 12:30. Zabawa trwa około 2,5 godziny.

Urodzinowe przyjęcia z Mikołajem

Amatorom zimowej aury i świątecznej atmosfery na pewno spodoba się pomysł spędzenia urodzin w towarzystwie Mikołajowej Drużyny. Podczas przyjęcia nie zabraknie zabaw i gier, a także zajęć plastycznych. Elfy opowiedzą niezwykłe historie z Laponii, a Pani Mikołajowa poczęstuje pyszną lemoniadą i watą cukrową. Urodziny można zorganizować tu od poniedziałku do piątku o 17 lub 18 oraz w sobotę w o godzinie 12, 15 i 18.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.pracowniamikolaja.com
KB