Mister Polski z Krupego?

Pochodzący z Krupego Tomasz Sadlak awansował do półfinału konkursu Mister Polski 2017 i znalazł się tym samym w dwudziestce najprzystojniejszych mężczyzn w naszym kraju.

Tomasz Sadlak ma 26 lat, pochodzi z Krupego w gminie Krasnystaw, ukończył II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie. Jest też absolwentem wychowania fizycznego i ma dyplom z ochrony środowiska. Od jakiegoś czasu mieszka i pracuje w stolicy, jest trenerem personalnym w jednej z warszawskich siłowni. – Zdecydowałem się na udział w konkursie Mister Polski 2017, bo w życiu wciąż podnoszę sobie poprzeczkę i uparcie dążę do wyznaczonego celu – mówi „Nowemu Tygodniowi” Tomek.
Na razie 26-latek idzie przez konkurs jak burza. Najpierw dotarł do gali ćwierćfinałowej, która 4 marca odbyła się w klubie Lukr w Rzeszowie. Imprezę poprowadzili: Rafał Jonkisz – Mister Polski 2015 oraz Klaudia Wiśniowska z Telewizja Superstacja. Gościem specjalnym wydarzenia był najprzystojniejszy Polak w 2016 r. Jan Dratwicki. – Konkurs daje mi możliwość sprawdzenia siebie na szczeblu ogólnopolskim. Pozwala mi też przełamywać kolejne bariery, takie jak np. wywiady przed kamerą – przyznaje Tomek. Pochodzący z Krupego przystojniak w Rzeszowie wypadł świetnie. Brylował na wybiegu w kolekcji Ozonee, czarował torsem i nienaganną sylwetką. W efekcie uzyskał awans do półfinału konkursu, który odbędzie się w czerwcu. Wystartuje w nim 20 najprzystojniejszych Polaków. Dwa dni po rzeszowskim konkursie Tomek wziął udział w sesji zdjęciowej w Hotelu Airport Okęcie.
Zapraszamy na profile społecznościowe Tomka: www.facebook.com/pt.tomaszsadlak oraz https://webgram.co/tomaszsadlak. (kg)