Mistrz olimpijski będzie mówił o roli motywacji w biznesie

Dotychczas Robert Korzeniowski swoje wystąpienie o roli motywacji w biznesie wygłosił podczas spotkań w Opolu Lubelskim, Biłgoraju, Białej Podlaskiej i w Zamościu.

Cykl spotkań dla przedsiębiorców „Biznes Lubelskie” już w przyszłym tygodniu odbędzie się w Świdniku!


We wtorek, 5 czerwca, w hotelu Kaprys przy ul. Elizy Orzeszkowej 1 przedstawiciele lokalnych firm będą mogli dowiedzieć się o działaniach na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów prowadzonych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, a także spotkać się z Robertem Korzeniowskim, jednym z najwybitniejszych polskich sportowców, czterokrotnym mistrzem olimpijskim w chodzie sportowym, który opowie o roli motywacji w biznesie.

Podczas spotkania o negocjacjach, mediacjach i arbitrażu w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami mówić będzie także Aneta Biały z Lubelskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji, mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie.

Zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO przedstawi natomiast Maria Uchman, prezes Zarządu Uchman i Partnerzy, sp. z o. o. Spółka Doradztwa Podatkowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja przedsiębiorców odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie internetowej www.invest.lubelskie.pl

Więcej informacji o cyklu spotkań, relacje, zdjęcia, szczegółowe informacje można znaleźć na profilach Biznes Lubelskie oraz Biznes Lubelskie 2018 na Facebooku, a także na Twitterze, Instagramie i Linkedinie. KB