Mleczarnia supermarką

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie została laureatem procesu certyfikacji Superbrands 2016/2017. Superbrands to międzynarodowa organizacja, która od 20 lat przeprowadza badania konsumenckie marek oraz prowadzi ich ocenę na rynku.

 

W Polsce Superbrands funkcjonuje od 12 lat i ocenia ponad 2000 marek konsumenckich. Marka „Krasnystaw” uzyskała tytuł Created In Poland 2016/2017 w kategorii żywność – nabiał. Badanie prowadzone na zlecenie Superbrands przez ARC Rynek i Opinia odbywa się na próbie ponad 15000 polskich konsumentów i jest to największe tego typu badanie w Polsce. Instytut badawczy mierzy poziom rekomendacji oraz znajomość marek wśród konsumentów. Następnie marki poddawane są także ocenie Rady Marek, czyli zespołu ekspertów z zakresu brandingu, marketingu, badań, strategii, reklamy i PR. Rada Marek Superbrands podczas obrad dokonuje oceny spójności i przejrzystości oraz wyróżnialności marek. Jedynie marki, które są wyjątkowo chętnie rekomendowane przez konsumentów i zostaną pozytywnie ocenione przez ekspertów zostają laureatami rankingu Superbrands. – Obecność naszej marki na liście laureatów procesu certyfikacji Superbrands i tytuł Created In Poland 2016/2017 to efekt konsekwentnej dbałości o jakość naszych wyrobów – mówi Krzysztof Bortacki, kierownik Działu Handlu i Marketingu OSM Krasnystaw. – Jesteśmy w stu procentach polską firmą, która wykorzystuje surowce z najczystszych rejonów Lubelszczyzny. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były zdrowe, pełnowartościowe i wyróżniające się na tle konkurencji. Szczególnie dbamy o zachowanie tradycyjnych receptur w procesie produkcji. Połączenie wszystkich tych czynników daje rezultat w postaci licznych rekomendacji oraz wysokiej oceny marki „Krasnystaw” wśród konsumentów. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i docenienie naszej pracy – dodaje.
Marka „Krasnystaw” nie po raz pierwszy została doceniona przez Polaków. Krasnostawska Mleczarnia zajmuje także wysokie lokaty w rankingu najcenniejszych polskich marek dziennika „Rzeczpospolita”. (kg)