Młody raper z Chełma robi karierę

Szesnastoletni chełmianin, znany rówieśnikom jako „Nypel”, zaistniał na dobre w sieci za sprawą utworu „Droga pani”. Tytułowej bohaterce kawałek niekoniecznie się spodoba, ale rówieśnicy rapera doceniają, lajkują i słuchają. Utwór promuje wyczekiwany przez młode pokolenie album „Hotel Maffija 2” wytwórni SBM Label.


Jakiś czas temu wytwórnia SBM Label ruszyła z akcją SBM Starter, mającą na celu odkrycie i promocję młodych raperów. Jednym z siedmiu uczestników zeszłorocznej, czwartej już edycji, był Nypel, czyli Karol z Chełma. Teraz 16-letni raper wystąpił w kolejnym singlu zwiastującym najnowszą płytę wytwórni – „Hotel Maffija 2”.

Kawałek pt. „Droga Pani” jest skierowany do bliżej nieokreślonej nauczycielki: „Droga pani niech od Nypla się odchrzani i pozwoli żyć młodemu marzeniami”. W numerze młodego chełmianina wsparli: Białas, Janusz Walczuk, Fukaj, Lanek i Kinny Zimmer – wszyscy dobrze znani przedstawicielom młodego pokolenia.

Wypuszczony niedawno utwór SB Maffija i Nypla robi furorę w sieci (do minionej niedzieli ponad 1,2 mln odsłon na oficjalnym kanale SBM Label). Tak komentują to znajomi Nypela z Chełma: – Już w szkole podstawowej nagrywał sobie rapsy. Miał dużo wyświetleń i ludzie go polubili, więc chłopaki z SB Maffija wzięli go na obóz. Propsy dla nich wszystkich. (z)

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here