Młodzież Niedźwiadka górą

Kolejne dwa mecze w wojewódzkiej lidze trampkarzy starszych rozegrał UKS Niedźwiadek Chełm. Po porażce 0:4 w Łukowie przyszła pierwsza wygrana w sezonie, 1:0 z MOSiR Lubartów.
– Od pierwszych minut byliśmy zmotywowani i skoncentrowani, chcąc zrehabilitować się za przegraną w Łukowie. Po wyciągniętych wnioskach nasza gra zmieniła się o 180 stopni. Cele zostały zrealizowane, a sama gra i podejście do meczu moich zawodników zasługiwały na brawa – powiedział po meczu Radosław Leonowicz trener zespołu.
Niedźwiadek zagrał w składzie: Adam Kuryś – Filip Kuźmiński, Dawid Salewski, Damian Kulasza, Marcin Tarczewski, Mateusz Wójcicki, Łukasz Kołaczkowski, Dominik Stepaniuk, Dawid Charczuk, Michał Jeż, Patryk Pułajdowicz. Na zmiany wchodzili: Adam Danieluk, Michał Kinach i Krzysztof Mironiuk.
Zwycięstwo w lidze wojewódzkiej odnieśli też młodzicy starsi Niedźwiadka. Podopieczni Sławomira Kuźmickiego pokonali Orlęta Radzyń Podlaski 3:0 (1:0), a gole zdobyli: Karol Pendel 2, Patryk Gielecki 1. Niedźwiadek zagrał w składzie: Tywoniuk – Pendel, Domadaj, R. Pakuła, Sąsiadek, Mazur, Sawa, Gielecki, Owczarek, Trusiuk, Biskupski. Na zmiany wchodzili: Dulski, Grzywna, J. Pakuła, Rogucki, Szmiłyk.(red)