Moc atrakcji na Rodzinaliach

Zapraszamy na rodzinny festyn na Bazylianówce, który odbędzie się 9 czerwca na boisku sportowym Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Lublinie przy Al. Spółdzielczości Pracy nr 65 w godzinach 13.30. – 20.00. To jeden z największych parafialnych festynów w Lublinie – od jedenastu lat z rozmachem organizują go księża marianie z parafii pw. Niepokalanego Poczęcie Najświętszej Marii Panny.


Tegoroczny festyn będzie obfitował w atrakcje. Każdy znajdzie coś dla siebie, a zwłaszcza najmłodsi, dla których przygotowano szereg niespodzianek. Będą więc gry i zabawy, zawody sportowe, przejażdżki na koniach, warsztaty plastyczne, rękodzielnicze oraz wielkie dmuchane zamki. Na festynie będzie można zjeść bigos, grochówkę, ale też smaczne ciasto.

Przygotowano też stoiska, przy których będą czekali specjaliści z dziedziny medycyny, doradztwa zawodowego czy pedagogiki. Gwiazdą XI Parafialnego Festynu Rodzinnego będzie katolicki zespól muzyczny o intrygującej nazwie: „40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach”. To tylko część atrakcji – zapraszamy serdecznie, wstęp jest bezpłatny!

O godzinie 12.30 odbędzie się msza święta w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP na Bazylianówce, po której Rodzinaliowy korowód parafian dotrze na teren festynu na boiskach przy al. Spółdzielczości Pracy nr 65. (EM.K.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here