Mój Tatuś jest najlepszy na świecie!

Ognisko TKKF Omega i jego niestrudzony prezes Zbigniew Furman nie przestają zaskakiwać. W ubiegłym tygodniu, w Dzień Ojca, zorganizowały piłkarski turniej dla dzieci i młodzieży ”Mój Tatuś jest najlepszy na świecie!”.


– To chyba pierwszy i jedyny taki turniej i to nie tylko w naszym kraju. Tata to nasza ostoja, nasza duma, to głowa rodziny. To wielki autorytet dnia codziennego. Jak pięknie brzmi, Tatuś, Mama i Ja. Jak dorastamy to czasami tego nie dostrzegamy. A jednak w sercu czujemy, że jest ktoś na kogo możemy zawsze liczyć w chwilach trudnych i chwilach gdy nie mamy pomysłu, co dalej. Gdy powiedziałem chłopcom, że zagramy pierwszy turniej dla naszych Tatusiów, byli przeszczęśliwi – mówi Zbigniew Furman, pomysłodawca turnieju.

Na Orliku przy SP nr 52 na Felinie zagrały cztery zespoły.O tym, kto wygra decydował ostatni mecz pomiędzy Omegą Przyjaciele, a FC Leonki. Spotkanie zakończyły się remisem (2:2), który okazał się zwycięski dla Omegi, która w przekroju całego turnieju zdobyła jedną bramkę więcej od rywali.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Sigłow (FC Leonki), a bramkarzem Patryk Błaszczak (Omega).

Tytuł króla strzelców przypadł Robertowi Dankiewiczowi (Real Lublin), zdobywcy 9 bramek. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here