Motocyklista w ciężkim stanie

Nie widział włączającego się do ruchu samochodu? Liczył, że zdąży? Czy może to kierowca osobówki źle ocenił sytuację na drodze? Kto popełnił błąd? Nieprzytomny motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany do lubelskiego szpitala.

Groźny wypadek na krajowej „dwunastce” (w Maryninie na terenie gm. Rejowiec) miał miejsce w środę (20 czerwca), około godziny 18:30. Według wstępnych ustaleń chełmskiej policji 21-letni kierowca forda, mieszkaniec gminy Rejowiec, jechał drogą wojewódzką z Pawłowa. Na skrzyżowaniu z drogą krajową skręcił w lewo, w kierunku Lublina. Ledwie zdążył wyjechać na główną drogę, gdy w tył jego samochodu uderzył z ogromną siłą motocykl marki Kawasaki.

Jenośladem kierował 52-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze. Mężczyzna doznał po zderzeniu z osobówką ciężkich urazów całego ciała. Wezwana na miejsce karetka przetransportowała go do chełmskiego szpitala. Tam zapadła jednak decyzja o przewiezieniu nieprzytomnego poszkodowanego do lubelskiej kliniki. Stan mężczyzny w dalszym ciągu jest poważny, ale na szczęście odzyskał już przytomność.

Teraz policjanci prowadzą czynności w sprawie tego fatalnego wypadku. Konieczne jest ustalenie wszystkich szczegółów i okoliczności. Jak dotąd wiadomo jedynie, że kierowca forda był trzeźwy. (pc, fot. Lublin 112)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here