Motor wjechał na podium

Po niespełna kwadransie w sobotnim meczu w Tarnobrzegu Motor przegrywał z Siarką 0:1

Kiedy 21 września Motor przegrał w Zabierzowie z beniaminkiem Jutrzenką Giebałtów wydawało się, że sezon 2019/20 będzie już stracony. Niekoniecznie! Dzięki wygranym, przed tygodniem, z Wisłą Puławy oraz w sobotę w Tarnobrzegu z Siarką, lublinianie wskoczyli na ligowe podium i będą liczyć się w walce o awans do drugiej ligi!


Motorowcy w obu meczach pokazali charakter i wielką determinację. Zarówno w spotkaniu z ekipą z Puław, jak i w meczu w Tarnobrzegu z Siarką, przegrywali ale nie poddali się!
– Zostawiliśmy na boisku bardzo dużo zdrowia, ale też i jakości – mówi o meczu z Siarką trener Mirosław Hajdo. – Teraz, gdy już presja z nas zeszła, powinno być dużo łatwiej – dodaje szkoleniowiec Motoru. MAG

Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin 1:2 (1:1)

Siarka: Zoch – Głaz, Seb. Duda, Kapuściński, Sulkowski – Fornek (65 Kargulewicz), Kasperkiewicz, Wiktor (72 Mróz), Gębalski (70 Lenartowski) – Janeczko, Ropski.
Motor: Olszewski – Gruszkowski, Grodzicki, Łukasik, Brzyski, Kunca (89 Nowak), Sł. Duda, Kumoch (81 Rymek), Swędrowski, Ceglarz (67 Bonin), Paluch (86 Darmochwał).
Bramki: 1:0 Wiktor 14, 1:1 Swędrowski 39, 1:2 Paluch 68. Czerwona kartka: 84 Seb. Duda (S.) – za dwie żółte. Żółte kartki: Głaz, Janeczko, Wiktor, Sulkowski, Kasperkiewicz, Kargulewicz – Brzyski, Paluch, Sł. Duda, Olszewski, Darmochwał. Sędziował: Jakub Pieron (Kielce).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here