Motorowcy wrócą do zajęć 10 stycznia

W poprzedniej przerwie zimowej motorowcy grali m.in. z płocką Wisłą

Znamy plan przygotowań piłkarzy lubelskiego Motoru do wiosennych spotkań o II-ligowe punkty. Zawodnicy na pierwszych zajęciach po świąteczno-noworocznej przerwie spotkają się 10 stycznia.


Po powrocie z urlopów zawodnicy najpierw przejdą trzydniowe testy na wytrzymałość, szybkość oraz siłę.

Następnie, od 13 stycznia do 6 lutego będą trenować na domowych obiektach, rozgrywając w tym czasie pięć meczów kontrolnych. Rywalami Motoru będą kolejno: ŁKS Łódź (22 stycznia), Tomasovia Tomaszów Lubelski (26 stycznia), Górnik Łęczna (30 stycznia), Chełmianka Chełm (2 lutego) oraz Siarka Tarnobrzeg (6 lutego). Pierwszy ze sparingów odbędzie się w Łodzi, starcie z Górnikiem zaplanowano w Łęcznej, natomiast pozostałe spotkania w Lublinie.

Tuż po konfrontacji z Siarką nasz zespół wyjedzie na obóz do Uniejowa w województwie łódzkim. Od 7 do 10 lutego lublinianie będą trenować tam dwa razy dziennie, mając do dyspozycji boisko z naturalną oraz sztuczną nawierzchnią.

Na koniec zgrupowania Motor zagra kontrolnie z Legionovią Legionowo (11 lutego), a nazajutrz, w drodze powrotnej z Uniejowa, z Legią II Warszawa w Książenicach.

Ostatnich kilkanaście dni zimowych przygotowań podopieczni trenera Marka Saganowskiego spędzą w Lublinie. Na tydzień przed startem rundy wiosennej żółto-biało-niebieskich czeka starcie towarzyskie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Lokalizacja tego spotkania zostanie potwierdzona wkrótce.

Premierowy mecz o ligowe punkty w drugiej części sezonu 2021/22, w Krakowie z Hutnikiem zaplanowano na ostatni weekend lutego. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here