Motorowcy wznowili zajęcia

W środowe popołudnie piłkarze Motoru rozpoczęli przygotowania do rozgrywek II ligi. W pierwszych po wakacyjnej przerwie zajęciach uczestniczyło 22 zawodników.


Z drużyną trenowali m.in. juniorzy lubelskiego klubi oraz trzej nowi piłkarze, którzy związali się umowami z Motorem: Leszek Jagodziński, Michał Król i Sebastian Madejski. To jednak nie wszystkie transfery, których możemy spodziewać się przed nowym, drugoligowym sezonem. Wkrótce poznamy kolejne nazwiska. – Nie ma co ukrywać, przed nami sporo meczów i potrzebujemy dobrych piłkarzy, którzy w każdej chwili będą mogli wejść na boisko i nam pomóc – mówi trener Mirosław Hajdo.

Czwartek i piątek upłynął motorowcom pod znakiem testów. Pierwszy sparing lubelski zespół rozegra w najbliższą środę (15 lipca) z Orlętami Radzyń Podlaski.

Nowy bramkarz W środę dwuletnią umową z Motorem związał się Sebastian Madejski. 23-letni bramkarz jest wychowankiem Podbeskidzia Bielsko-Biała, występował zarówno w drużynie juniorów, jak i seniorów tego klubu. Reprezentował także barwy Legionovii Legionowo oraz Wisły Puławy. Ostatnio grał w Olimpii Elbląg.

***

W ubiegłym tygodniu umowy z Motorem przedłużyli obrońca Rafał Grodzicki (o rok) oraz pomocnik Piotr Darmochwał (o 2 lata).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here