Mundurowi pojechali dla Marcina i Arka

W ubiegłym tygodniu Krasnystaw minęła charytatywna sztafeta rowerowa. Mundurowi w ten sposób zbierają środki na leczenie i rehabilitację funkcjonariuszy poszkodowanych w trakcie akcji. Dla Marcina i Arka jechali razem policjanci, strażacy, funkcjonariusze służby więziennej, ratownicy medyczni i mieszkańcy powiatu krasnostawskiego.


– Grupa rowerowa „Mundur na rowerze” zrzeszająca funkcjonariuszy i pracowników policji, straży granicznej, służby więziennej, straży ochrony kolei, strażaków i innych służb, pokonała etap z Tomaszowa Lubelskiego do Chełma. O godz. 18.00 rowerzyści pojawili się w Krasnymstawie. Wśród kolarzy jechali m.in. pierwszy zastępca komendanta powiatowego policji w Krasnymstawie mł. insp. Janusz Pudźwa oraz zastępca dyrektora Aresztu Śledczego w Krasnymstawie mjr Andrzej Weremko – opowiada Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji.

Celem tegorocznej akcji jest zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację funkcjonariuszy poszkodowanych w trakcie akcji. Uczestnicy jadą dla Marcina (policjanta) i Arka (strażaka) z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here