Z myślą o mieszkańcach Lublina i okolic

Centrum handlowe IKEA Centres otwarte zostanie w IV kwartale 2017 r., sklep IKEA już 23 sierpnia

Black Red White, Smyk, Deichmann i Lee Wrangler to kolejne topowe marki, które otworzą sklepy w nowo powstającym centrum handlowym IKEA Centres w Lublinie.


Nowi najemcy podpisali umowy najmu na łącznie blisko 2 300 mkw. powierzchni. Centrum zintegrowane ze sklepem IKEA będzie przyjaznym miejscem bliskim mieszkańcom Lublina i okolic, w którym będą mogli wygodnie zrobić kompleksowe zakupy i przyjemnie spędzić czas w dobrze zaprojektowanej przestrzeni.
Nowi najemcy rozszerzają dotychczasową odzieżową i meblową ofertę centrum handlowego IKEA Centres.
Lublinianie w nowo powstającym centrum handlowym będą mogli zrobić zakupy także w pierwszym w Lublinie supermarkecie Intermarche oraz m.in. w placówkach Euro RTV AGD, VOX Meble, Martes Sport, Rossmann, Selene, Świat Książki i sklepie odzieżowym H&M. Łącznie w centrum działać będzie blisko 70 sklepów i praktycznych punktów usługowych.
Centrum handlowemu towarzyszyć będzie sklep IKEA o powierzchni 33 500 m kw.
Dzięki temu centrum oferować będzie, wygodną przestrzeń na spotkania, codzienne zakupy.
– Lubelskie centrum handlowe od początku tworzymy z myślą o tym, by było ono przyjazną przestrzenią bliską potrzebom mieszkańców Lublina i okolic, dlatego przewidzieliśmy tu miejsca nie tylko na znane marki, ale również na mniejsze punkty handlowe i usługowe, prowadzone przez lubelskich przedsiębiorców – mówi Jacek Kardaszewski, menedżer projektu IKEA Centres. KB