Na Felinie znowu kopali w sylwestra

Rodzinne zdjęcie uczestników ostatniego meczu w Lublinie w 2019 roku

Tradycji stało się zadość! Już po raz 16. Ognisko Omega w Lublinie zorganizowało ostatni mecz w roku. Tym razem w sylwestra na Orliku przy Szkole Podstawowej Nr 52 na Felinie spotkały się dwie ekipy z dzielnicy – Omega i Alfa.


– Deszczowa pogoda nie odstraszyła chętnych, by zachować ciągłość naszej tradycji – cieszy się Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega, pomysłodawca i organizator ostatniego piłkarskiego meczu w Lublinie – Do tego emocji nie brakowało, a o końcowym zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których lepsi okazali się piłkarze Alfy – dodaje prezes Omegi.

Warto odnotować, że ostatnią bramkę z gry w 2019 roku w Lublinie strzelił Dawid Adamczyk, który przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego ustanowił wynik spotkania na 3:3.

Organizatorzy meczu za pośrednictwem „Nowego Tygodnia”, patrona medialnego dziękuję za wsparcie Urzędowi Miasta Lublin i panu prezydentowi Krzysztofowi Żukowi, hurtowni sportowej Olimp Trofea Piotra Saka, firmie MW Sport oraz lubelskiej Solidarności. BAS

Omega – Alfa Felin 3:3 karne 2:3

Omega: Adrian Głowacki, Dawid Adamczyk, Bartosz Gajo, Bartosz Grabowiec, Patryk Wójtowicz, Dawid Lis.

Alfa Felin: Wiktor Harasimiuk, Artem Lipnevich (Białoruś), Paweł Gaś, Kacper Tokarski, Oleh Vernitskyi (Ukraina), Przemysław Zarzycki, Krzysztof Zarzycki, Michał Kołodziej.
Bramki: Adamczyk 2, Głowacki – K. Zarzycki 2, Lipnevich.