Na początek testy

W piątek „żółto-biało-niebiescy” przeszli badania zdolności motorycznych i różnego rodzaju testy

Piłkarze drugoligowego Motoru już po wakacjach! W piątek „żółto-biało-niebiescy” przeszli badania zdolności motorycznych i różnego rodzaju testy. Regularne treningi rozpoczną dzisiaj (poniedziałek).


Do końca tygodnia motorowcy będą trenowali w Lublinie. Następnie podopiecznych trenera Marka Saganowskiego czeka domowy sparing z Siarką Tarnobrzeg i wyjazd na obóz przygotowawczy do Opalenicy. W Wielkopolsce nasi piłkarze będą trenować od 12 do 16 lipca. W trakcie zgrupowania zmierzą się z trzecioligową Polonią Środa Wielkopolska. W drodze powrotnej zagrają natomiast test-mecz z beniaminkiem PKO Ekstraklasy – Radomiakiem.

Sparingi Motoru

11 lipca: Siarka Tarnobrzeg
14 lipca: Polonia Środa Wlkp.
17 lipca: Radomiak
24 lipca: Legia II Warszawa
i Górnik Łęczna

Odchodzą – przychodzą

Tuż przed pierwszymi zajęciami z lubelskim zespołem pożegnali się obrońca Dariusz Łukasik, pomocnik Piotr Darmochwał i bramkarz Krystian Kalinowski. Kontrakt z kolei o kolejnych 12-miesięcy z kolei przedłużył  doświadczony golkiper Seweryn Kiełpin. Do drużyny Motoru dołączyło także dwóch nowych zawodników – 21-letni środkowy obrońca Wojciech Błyszko, ostatnio piłkarz Stali Mielec, w której zagrał sześć spotkań w PKO Ekstraklasie oraz 24-letni napastnik Maciej Firlej, który rundę wiosenną ostatniego sezonu spędził w Zniczu Pruszków, zdobywając siedem goli i zaliczając dwie asysty.MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here