Na Ponikwodzie powstaje Osiedle 4 Pory Roku

Deweloper R2 Sp. z o. o. (biuro sprzedaży: ul. Strzeszewskiego 17/U1, tel. 81 441 83 30) nową inwestycją, Osiedlem 4 Pory Roku, pochwaliła się podczas niedawnej wiosennej edycji Giełdy Mieszkań, która odbyła się w Centrum Gala.

Osiedle 4 Pory Roku przy ulicy Strzembosza 9 na Ponikwodzie to nowa inwestycja R2 Sp. z o. o. Nad zielonym wąwozem, w sąsiedztwie ogródków działkowych, rozpoczęła się budowa dwóch 4-kondygnacyjnych wielorodzinnych budynków.


Powierzchnie mieszkań zostały starannie zaplanowane, aby stworzyć optymalne warunki dla każdego wymagającego lokatora i wynoszą od 30 do 85 metrów kwadratowych.

Na parterze budynków zlokalizowana zostanie zielona przestrzeń, przeznaczona pod indywidualne ogródki dla poszczególnych lokali, o powierzchni od 20 do 120 metrów kwadratowych.

Pod budynkami znajdować się będzie wielostanowiskowy garaż podziemny, a część jego powierzchni przeznaczona zostanie na komórki lokatorskie.

Nowoczesna bryła budynków będzie stylowo skomponowana z otoczeniem i dostosowana pod względem funkcjonalności do najróżniejszych potrzeb jego mieszkańców.

Budynki wyróżniać się będą ciekawą architekturą i rozwiązaniami technicznymi, a wysokość mieszkań wynosić będzie ok. 270 cm.

W blokach znajdą się windy.

Zaplanowano także plac zabaw dla dzieci.

Cena za metr kwadratowy mieszkania w budynkach na Osiedlu 4 Pory Roku waha sie od 5000 do 5300 zł.

Przewidywany termin zakończenia realizacji budowy to przełom roku 2019 i 2020.

Dodatkowe informacje można uzyskać w biurze sprzedaży dewelopera przy ul. Strzeszewskiego 17/U1 (tel. 81 441 83 30). Plany mieszkań dostępne są na stronie internetowej www.osiedle-4poryroku.pl KB